FILM

VIDEO

REKLAMA

Reklama video w internecie to nowoczesny sposób sprzedaży. Pokaż się online i zyskaj nowych klientów. Zainwestuj w markę, którą budujesz. Nie zostawaj za konkurencją.

Przez wiele lat pracowałem na planie filmowym w Stanach Zjednoczonych. Swoją wiedzę przenoszę teraz na polski rynek. Wiem jak ważny jest produkt. Dlatego zawsze z największą starannością staram się go pokazać.

W Chicago współtworzyłem dwa głośne filmy dokumentalne o historii Polonii w Ameryce (“Czwarta Dzielnica” i “A Night On Milwaukee Ave”). Obie produkcje emitowane były na antenie telewizji publicznej PBS. Przez lata współpracowałem także z mediami polonijnymi i amerykańskimi na stanowisku reportera i wydawcy. Od kilku lat z wielkim powodzeniem realizuje video kampanie reklamowe.

Od 2018 roku mieszkam na stałe w Białymstoku. Tu tu wraz z Uniwersytetem Medycznym wyprodukowałem serię filmów dokumentalnych poświęconych 70-leciu uczelni (“Opowiem Ci swoją historię”).
Wraz z miastem Supraśl wyprodukowałem film dokumentalny “Od Klasztoru Do Miasta” poświęcony XIX wiecznej historii uzdrowiska.

Specjalizuje się w krótkich video spotach oraz w kampaniach reklamowych. Uważam, że reklama video w internecie jest dzisiaj niezbędna. Przyszłość stała się teraźniajszością i internet przejął nasz kontakt ze światem. Nie zostań w tyle. Zastanów się jak Ty chcesz pokazać swoją firmę. Zadzwoń lub napisz już dziś.

polityka prywatności