Film dokumentalny. Już od ponad dziesięciu lat mam okazję tworzyć historię, która wyświetlana była na dużych i małych ekranach. W Stanach Zjednoczonych współtworzyłem dwa głośne filmy dokumentalne o historii Polonii. Oba od lat goszczą na antenie telewizji publicznej PBS.

Teraz, mieszkając na stałe w Polsce kontynuuję taką formę kinematografii. Wraz z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku stworzyłem serię kilkunastu filmów dokumentalnych z okazji 70-lecia Uczelni. (więcej o projekcie)

Wraz z miastem Supraśl miałem okazję stworzyć dwa filmy dokumentalne film dokumentalne opowiadające  o historii wspaniałego uzdrowiska na Podlasiu.

Filmy dokumentalne to przede wszystkim historie ludzi. Dlatego zachęcam też do tworzenia filmów firmy i instytucje. Pokażmy się jak było kiedyś a jak jest dzisiaj.
Pomyśl, czy nie warto pokazać początków działalności firmy, przypomnieć pierwszą siedzibę i pierwsze podpisane umowy. Taka produkcja filmowa to nie tylko pamiątka, ale też promocja przez wiele lat. Wykorzystaj to.

ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW

VIDEO

REKLAMA

polityka prywatności