Film dokumentalny na jubileusz firmy? Czemu nie. Od ponad dziesięciu lat jestem dokumentalistą filmowym. Mieszkając w Stanach Zjednoczonych miałem okazję był współproducentem dwóch znakomitych filmów dokumentalnych opowiadających o historii Polonii. Więcej znajdziesz tutaj.

Teraz, mieszkając na stałe w Polsce kontynuuję taką formę kinematografii. Wraz z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku stworzyłem serię kilkunastu filmów dokumentalnych z okazji 70-lecia Uczelni. (więcej o projekcie)

Wraz z miastem Supraśl miałem okazję stworzyć dwa filmy dokumentalne film dokumentalne opowiadające  o historii wspaniałego uzdrowiska na Podlasiu.

Zachęcam do tworzenia filmów dokumentalnych nie tylko gminy czy instytucje. Jest to także wspaniała forma pokazania firmy – szczególnie tej, która obchodzi jubileusz. Pomyśl, czy nie warto pokazać początków działalności, przypomnieć pierwszą siedzibę i pierwsze podpisane umowy. Taka produkcja filmowa to nie tylko pamiątka, ale też promocja przez wiele lat. Wykorzystaj to.

ZOBACZ CO JUŻ STWORZYŁEM