REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU

Dzisiaj nie wystarczy już powiedzieć, że jesteśmy. Trzeba się pokazać w internecie. Pomoże w tym przede wszystkim reklama video. To dźwignia, która jest wizytówką, a często także kartą przetargową dla klienta.

Przez wiele lat pracowałem na planie filmowym w Stanach Zjednoczonych. Swoją wiedzę przenoszę teraz na polski rynek. Wiem jak ważny jest produkt. Dlatego zawsze z największą starannością staram się go pokazać.

Posiadam umiejętności do filmowania zarówno z ziemi jak i komercyjne kwalifikację do tego, aby filmować przy użyciu drona. Dodatkowo oferuję również możliwość wykorzystania swojego głosu jako głosu lektora. Przez wiele lat pracowałem w radio, dzięki temu potrafię dostować swój głos do aktualnych potrzeb klienta.

To nie wszystko

Oferuje również wirtualne wycieczki w których mamy szansę szerzej opowiedzieć o naszej firmie, salonie samochodowym/ kosmetycznym, hotelu czy placówce kulturalnej. Poniżej video stworzone dla Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dzięki takiej formie promocji wirtualnie mamy szasnę opowiedzieć całemu światu co robimy i co klienci/goście mogą u nas zobaczyć..

ZOBACZ WIĘCEJ REKLAM

FILM

VIDEO

polityka prywatności