REKLAMY ZAPOZNAWCZE

Poznajmy się. To reklamy, które łączą cechy dokumenty z inforeklamą. Każda firma powinna posiadać w swoim portfolio właśnie takie video. Szybki przekaz i uwydatnione najlepsze cechy firmy. Zobaczcie sami.

REKLAMY REKRUTACYJNE

Dwie reklamy – dwa różne podejścia. W pierwszej z nich zachęcamy do studiowania na UWB oraz przyjazdu do Białegostoku. W filmie udział wzięli także liczni absolwenci Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych. Gościnnie występują – Dariusz Piontkowski (były Minister Edukacji Narodowej), prof. Małgorzata Dajnowicz (Podlaska Wojewódzka Konserwator Zabytków), dr Magdalena Muskała (kierownik Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku), Monika Andrulewicz (dziennikarka TVP Białystok), dr Marek Kietliński (dyrektor Archiwum Państwowego w Białymstoku), Robert Sadowski (dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku), dr Radosław Dobrowolski (burmistrz Supraśla) oraz prof Wojciech Śleszyński (dyrektor Muzeum Pamięci Sybiru).

Druga reklama powstała przy udziale dwóch studentów WHISM, którzy oprowadzają widzów po najciekawszych zakątków Wydziału jak również po mieście Białystok. Zobaczcie sami.

REKLAMA W JĘZYKU OBCYM

Moja firma oferuje także tworzenie reklam w języku obcym. Poniżej indywidualnie zaprojektowana reklama video dla firmy 3Form z Białegostoku pokazująca zarówno realizacje jak i możliwości samej firmy.

WIRTUALNA WYCIECZKA

Masz restaurację, hotel, salon samochodowy lub właśnie Muzeum??? Czas je pokazać online. Daj się wirtualnie zobaczyć przyszłym gościom, klientom czy studentom. Zachęć ich do przyjścia. Zobacz jak to wyszło na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz w Muzeum Historii i Farmacji UMB

 REKLAMA Z DRONA

Spot reklamowy przygotowany na zlecenie białostockiej firmy 3form. Video z drona połączone z infografiką oraz lektorem. 3 form to proste, funkcjonalne i estetyczne wzornictwo. Łączymy stare rzemiosło z nowymi technologiami, aby zrewolucjonizować przemysł projektowania i wykonywania znaków.

REKLAMA Z LEKTOREM

Video spot przygotowany dla białostockiego Centrum Medycznego MEDREX w Białymstoku. Połączenie klasycznej wersji reklamy z lektorem i wystąpieniem osoby przed kamerą.

REKLAMA Z LEKTOREM, KTÓRY JEST TAKŻE BOHATEREM REKLAMY

Reklama promująca jedno z największych muzeów medycznych w Polsce. Placówka mieści się w słynnym Pałacu Branickich w Białymstoku. Ponad 10 tysięcy eksponatów i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających rocznie.

REKLAMY INDYWIDUALNE

Reklama dla salonu fryzjerskiego MM Fryzjer Marcin Miedźwiedziew w Białymstoku

BAHIA GROUP

Video kampania reklamowa zrealizowana dla białostockiej grupy BAHIA.

Wersja reklamy BAHIA Group na rok 2020.

RAINBOW LIGHTS

Video kampania zrealizowana na potrzeby amerykańskiej firmy Rainbow Lights US. Firma specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych bezprzowodowych świateł LED na wesela czy okolicznościowe imprezy. Reklama powstała z przeznaczeniem na rynek amerykański.