REKLAMA W JĘZYKU OBCYM

Moja firma oferuje także tworzenie reklam w języku obcym. Poniżej indywidualnie zaprojektowana reklama video dla firmy 3Form z Białegostoku pokazująca zarówno realizacje jak i możliwości samej firmy.

WIRTUALNA WYCIECZKA

Masz restaurację, hotel, salon samochodowy lub właśnie Muzeum??? Czas je pokazać online. Daj się wirtualnie zobaczyć przyszłym gościom i klientom. Zachęć ich do przyjścia. Zobacz jak to wyszło w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pokaż się w internecie.

OZNAKOWANIE PRZESTRZENNE – REKLAMA Z DRONA

Spot reklamowy przygotowany na zlecenie białostockiej firmy 3form. Video z drona połączone z infografiką oraz lektorem. 3 form to proste, funkcjonalne i estetyczne wzornictwo. Łączymy stare rzemiosło z nowymi technologiami, aby zrewolucjonizować przemysł projektowania i wykonywania znaków.

CENTRUM MEDYCZNE MEDREX

Video spot przygotowany dla białostockiego Centrum Medycznego MEDREX w Białymstoku. Połączenie klasycznej wersji reklamy z lektorem i wystąpieniem osoby przed kamerą.

MUZEUM HISTORII MEDYCYNY I FARMACJI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU

Reklama promująca jedno z największych muzeów medycznych w Polsce. Placówka mieści się w słynnym Pałacu Branickich w Białymstoku. Ponad 10 tysięcy eksponatów i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających rocznie.

MM FRYZJER – MARCIN MIEDŹWIEDZIEW

Reklama dla salonu fryzjerskiego MM Fryzjer Marcin Miedźwiedziew w Białymstoku

BAHIA GROUP

Video kampania reklamowa zrealizowana dla białostockiej grupy BAHIA.

RAINBOW LIGHTS

Video kampania zrealizowana na potrzeby amerykańskiej firmy Rainbow Lights US. Firma specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych bezprzowodowych świateł LED na wesela czy okolicznościowe imprezy. Reklama powstała z przeznaczeniem na rynek amerykański.