Zaczęło się od tego, że zostałem dziennikarzem.

Od wielu lat jednak moją pasją jest praca z kamerą. Ponad dziesięć lat mieszkałem w Chicago, gdzie rozwijałem pasję filmowca i zawód dziennikarza. To tam współtworzyłem dwa głośne filmy dokumentalne o historii Polonii w Ameryce (“Czwarta Dzielnica” i “A Night On Milwaukee Ave”). Obie produkcje emitowane były na antenie telewizji publicznej PBS. Przez lata współpracowałem także z mediami polonijnymi i amerykańskimi na stanowisku reportera i wydawcy. Od kilku lat z wielkim powodzeniem realizuje video kampanie reklamowe.

Swoją wiedzą zawsze staram się dzielić z innymi.
Odwiedziłem kilkadziesiąt polonijnych szkół w Chicago gdzie opowiadałem o pracy filmowca. Prezentowałem także młodzieży historię Polonii oraz uroki życia w Wietrznym Mieście. Od 2018 roku na stałe mieszkam w Białymstoku.
To tu kontynuuję swoją pasję. Wraz z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku wyprodukowałem serię filmów dokumentalnych poświęconych 70-leciu uczelni (“Opowiem Ci swoją historię”).
Wraz z miastem Supraśl wyprodukowałem film dokumentalny “Od Klasztoru Do Miasta” poświęcony XIX wiecznej historii uzdrowiska.
Po godzinach wraz z moją żoną zajmuje się promowaniem lokalnych atrakcji turystycznych w naszych vlogach TURYSTORIA.

Dużo się dzieje. Ale ja nie lubię próżnować.