CO ROBIMY

TURYSTORIA to zlepek dwóch słów – turystyka i historia. Chcemy, aby TURYSTORIA była nowatorskim kanałem video skierowanym do wszystkich, którzy chcą odwiedzić miejsca wokół swojego domu. Jesteśmy nastawieni na lokalność, dlatego chcemy w naszych filmach pokazywać ciekawe miejsca, ludzi i pomysły. Mieszkamy na Podlasiu więc tam głównie się poruszamy. Ale to nie oznacza, że nie przyjedziemy do Twojego miasta.
Subskrybuj – nie będziesz narzekał, że nie masz czego zobaczyć.

KIM JESTEŚMY

Magdalena Muskała – doktor nauk medycznych, historyk medycyny, muzealnik, kierownik Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wykładowca akademicki. Autorka ponad 300 publikacji z zakresu historii medycyny, muzealnictwa medycznego, historii regionalnej oraz 25 wystaw ukazujących dziedzictwo medyczne i akademickie.

 

Rafał MuskałaDziennikarz z zawodu i filmowiec z pasji. Od wielu lat towarzyszy mu kamera zarówno przy wielkich produkcjach, jak i wakacyjnych wyprawach. Miłośnik lokalnych atrakcji turystycznych i niestrudzony poszukiwacz szlaków innych niż te udeptane.